Wynajem domów i mieszkań

Wynajem nieruchomości premium w Warszawie jest naszą główną usługą. To jest to co robimy na co dzień od ponad 20 lat i na czym znamy się jak mało kto.

Jeśli jesteście Państwo właścicielami nieruchomości, którą chcielibyście korzystnie wynająć to doskonale trafiliście. Główną działalnością naszej firmy jest wynajem nieruchomości dla obcokrajowców – dyplomatów i pracowników dużych, międzynarodowych firm. Mamy potrzebne doświadczenie i niezbędne relacje na rynku. Każdego dnia kontaktujemy się z ambasadami i firmami w poszukiwaniu najemców, którzy byliby zainteresowani wynajmem Państwa nieruchomości. Od wielu lat współpracujemy z właścicielami, którzy zaufali nam dzięki naszemu profesjonalizmowi i znajomości rynku. Proponujemy najlepsze warunki wynajmu. Zazwyczaj nasi klienci przyjeżdżają do Warszawy na kilka lat dlatego są niezwykle pożądanymi partnerami do współpracy. W większości przypadków stroną umowy jest firma lub placówka dyplomatyczna, która odpowiada za terminową płatność czynszu i opłat dodatkowych jak również nadzoruje wywiązywanie się lokatora z jego zobowiązań wobec właściciela lokalu.

Poszukiwanie wymarzonej nieruchomości

Jeśli szukacie Państwo domu lub mieszkania dla siebie lub pracowników Państwa firmy to jesteście Państwo we właściwym miejscu. Doskonale znamy strukturę miasta oraz wszelkie jego niuanse. Posiadamy rozbudowaną bazę sprawdzonych nieruchomości oraz kontakty do właścicieli, którzy powierzają nam swoje nieruchomości do wynajmu, często takie których nie znajdzie się w innych agencjach. Wiemy gdzie poszukiwać nieruchomości, które spełnią Państwa oczekiwania. Całościowo zadbamy o proces wynajmu nieruchomości, począwszy od przygotowania ofert, zorganizowanie spotkania z doświadczonym agentem, który dostosuje się do grafiku klienta aż po negocjacje warunków oraz przygotowanie umowy najmu. Pomożemy zrozumieć mocne strony każdej propozycji i ustawić priorytety stosownie do indywidualnych oczekiwań. Będziemy Państwu towarzyszyć w trakcie przekazania nieruchomości, na którym wspólnie dokonamy przeglądu, uzupełnimy przygotowany przez nas protokół przejęcia oraz zrobimy kilkaset zdjęć dokumentujących stan nieruchomości w dniu przykazania. Nie zapomnimy o Tobie, także po przekazaniu nieruchomości. Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy program Umbrella, którym otaczamy naszych klientów po sfinalizowaniu transakcji.

Sprzedaż nieruchomości

Jeśli chcielibyście Państwo sprzedać swoją nieruchomość i zależy wam na kompleksowej usłudze zapewnionej przez profesjonalistów to jesteśmy naturalnym wyborem. Działamy w segmencie nieruchomości premium takich dzielnic Warszawy jak Śródmieście, Ochota, Mokotów, Sadyba, Wilanów, Żoliborz, Saska Kępa oraz w podwarszawskim Konstancinie. W swojej ofercie posiadamy domy i apartamenty, zarówno w zabytkowych kamienicach jak i nowoczesnych budynkach apartamentowych. Wielu klientów powierza nam swoje nieruchomości do sprzedaży na zasadzie wyłączności, dzięki czemu możemy skutecznie prowadzić działania marketingowe i zwiększać szansę na korzystną sprzedaż. W ramach naszej usługi dydykowany agent zorganizuje profesjonalną sesję zdjęciową oraz przygotuje opis Państwa nieruchomości. Wspólnie podejmiecie państwo decyzję o wyborze strategii sprzedaży, która zależeć będzie od przyjętych przez Państwa priorytetów. Po znalezieniu potencjalnego kupca pomożemy w prowadzeniu negocjacji i zgromadzeniu dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji. Podpowiemy w jaki sposób zrealizować płatność i pomożemy w sporządzeniu protokołu zdawczego. Jednym słowem poprowadzimy za rękę przez cały proces od początku do końca.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem