Od ponad dwóch dekad wynajmujemy nieruchomości w Warszawie

 

HomeOne działa na warszawskim rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Nasza firma jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji nieruchomości i jako jedyna specjalizuje się wyłącznie w wynajmie domów i apartamentów dla obcokrajowców przenoszących się do Warszawy. Jesteśmy rekomendowanym dostawcą usług dla wszystkich ambasad. Naszymi klientami są duże, międzynarodowe korporacje (Coca-Cola, BMW, ING Bank, Heineken, Nestle, Unilever, Shell, Statoil, BASF, Haliburton, ICBC i wiele innych), średniej wielkości firmy rozpoczynające działalność w Polsce a także klienci indywidualni szukający domu na terenie Warszawy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wynajęciem swojej nieruchomości na korzystnych warunkach zapraszamy do kontaktu.

Home One to jedyna agencja w Warszawie dedykowana ekspatom

Zaopiekujemy się Tobą w trakcie całego procesu

Potrzeby naszych klientów są dla nas głównym priorytetem. Czujemy, że jako nasz klient zasługujesz nie tylko na najwyższy standard usług, ale także na to, aby wynajem nieruchomości w Warszawie był łatwy i przyjemny.
Poszukując z nami nieruchomości do wynajęcia otrzymasz pełen pakiet usług. Nie tylko znajdziemy i wynegocjujemy dla Ciebie najlepszą możliwą nieruchomość, ale będziemy Ci także towarzyszyć w trakcie jej przekazania jak i zwrotu, zorganizujemy tymczasowe zakwaterowanie, pomożemy przy podłączeniu telewizji i Internetu, składaniu mebli, zapoznamy Cię z okolicą itp.
Jako właściciel nieruchomości do wynajęcia możesz spodziewać się profesjonalnej obsługi, najwyższej jakości najemców i długoterminowego najmu na korzystnych warunkach.

Pracujemy dla naszych klientów

Jesteśmy zespołem utalentowanych ludzi z pasją do znajdowania najlepszych miejsc do życia. Posiadamy wymagane licencje oraz biegle posługujemy się językiem angielskim, ale przede wszystkim potrafimy uważnie słuchać naszych Klientów i rozumieć ich potrzeby. Nasi Klienci wielokrotnie potwierdzili zadowolenie z dostarczanych przez nas usług wystawiając nam najlepsze referencje i polecając nas swoim znajomym.

Partner zarządzający

Cezary Mich

Partner zarządzający

Jakub Pajnowski

Jeden dedykowany agent

W momencie rozpoczęcia współpracy dedykowany agent kontaktuje się z Klientem, którym opiekuje się w trakcie całego procesu wynajmu nieruchomości. Nasi agenci posiadają rozległa wiedzę na temat rynku nieruchomości, szkół oraz życia codziennego w Warszawie, która w połączeniu z naszym oddaniem umożliwi szybkie wynajęcie nieruchomości.

Nasza filozofia

W Home One wierzymy w to że odpowiednia nieruchomość to coś więcej niż po prostu dom czy apartament, to coś więcej niż kod pocztowy, więcej niż metry kwadratowe, więcej niż drewniana podłoga, czy przedwojenne detale. Dom, kiedy jest odpowiedni, to coś więcej niż fizyczne miejsce, w którym przebywasz. To miejsce w którym żyjesz. Jest twoim atrybutem, najlepszym wyrażeniem Ciebie jako indywidualności, pary czy rodziny. W Home One staramy się w pełni zrozumieć jak wygląda miejsce, które spełni Twoje oczekiwania, zrealizuje Twoje marzenia oraz wyrazi Twoją niepowtarzalną osobowość. A potem używamy tej wiedzy, naszego doświadczenia i znajomości rynku, żeby znaleźć dla Ciebie dom, który wykracza poza te oczekiwania. Dom w którym poczujesz się jak w domu.


Szeroki wybór nieruchomości

Oferujemy szeroki wybór domów i mieszkań w najlepszych dzielnicach Warszawy (Śródmieście, Powiśle, Mokotów, Sadyba, Żoliborz, Wilanów, Saska Kępa, Ochota) i w pobliżu wszystkich ważniejszych szkół międzynarodowych w Warszawie. W naszej bazie posiadamy zróżnicowane nieruchomości – począwszy od apartamentów w odrestaurowanych, przedwojennych, kamienicach zlokalizowanych na słynnej ulicy Mokotowskiej, po nowoczesne apartamentowce oraz w najbardziej prestiżowych rezydencjach takich jak: Rezydencja Opera, Villa Monaco, Parkowa Residence, Drewniana Residance, Patria Residance, Cosmopolitan Tower, Menolly Park and Narbutta Residence, Marina Mokotów, Eko Park, osiedle Konstancja oraz wiele innych. W wielu z wymienionych powyżej rezydencjach mamy oferty na wyłączność, których nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej.


Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Mamy doświadczenie, wiedzę i kontakty niezbędne by skutecznie wynająć twoją nieruchomość lub znaleźć dla ciebie odpowiedni dom lub mieszkanie. Jesteśmy najwyższej klasy specjalistami, którzy wyznaczają standardy w swojej dziedzinie. Nasi klienci doceniają świadczony przez nas serwis polecając nas swoim znajomym i partnerom biznesowym. Korzystając z naszych usług nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ponieważ zawsze pracujemy w systemie success fee i pobieramy wynagrodzenie jedynie w przypadku doprowadzenia do zawarcia transakcji.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem