Prestiżowy penthouse w Miasteczku Wilanów

  • Liczba sypialni 4
  • Powierzchnia 136 m²
  • Cena 2 370 000 PLN
  • Nr oferty 1987/5593/OMS

Home One ma przyjemność zaprezentować prestiżowy penthouse na sprzedaż w miasteczku Wilanów. Nieruchomość o łącznej powierzchni 135m2 jest przestronna i bardzo słoneczna. Mieści się na 4 piętrze budynku i posiada bardzo duży salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki, jeden WC i jedną garderobę. Z każdej sypialni jest wyjście na tarasy o łącznej powierzchni 79m2. Penthouse jest bardzo cichy zarówno wewnątrz jak i na tarasach zapewnia spokój i wypoczynek. Świetnie doświetlony z trzech stron – ekspozycja wschodnia, zachodnia i północna. Ma wielkie panoramiczne okna, wysokość pomieszczeń 3 m.

Stan deweloperski.

Penthouse mieści się w budynku o wysokim standardzie wykończenia i zielonych częściach wspólnych wraz z placem zabaw dla dzieci. Budynek posiada całodobową ochronę i monitoring.
Miasteczko Wilanów zapewnia mieszkańcom wygodną infrastrukturę handlową a liczne zielone ciągi spacerowe, ścieżki do biegania i rowerowe dają komfort przebywania na zewnątrz. Bardzo rozwinięty dostęp do wielu żłobków, przedszkoli i szkół również międzynarodowych. Dobra komunikacja. Liczne kawiarnie, restauracje i bary sushi oraz obiekty rekreacyjne, wellnes, beauty i opieki zdrowotnej. W odległości spaceru Pałac i Park Wilanowski.

Cena 2.270.000,00 (16.740zł / m2)
Miejsce parkingowe: 50.000,00 zł (opcja dokupienia drugiego miejsca parkingowego w tej samej cenie)
Dwie komórki lokatorskie: 11.5m2 w cenie 50.000,00 zł

Prosimy o kontakt z biurem Home One: 781 468 968

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem