Mieszkanie dla Ciebie ! Fort Służew !

  • Liczba sypialni 3
  • Powierzchnia 75 m²
  • Cena 1 150 000 PLN
  • Nr oferty 1984/5593/OMS

Home One prezentuje mieszkanie marzeń ! Marzenia są po to aby je spełniać !

To mieszkanie na sprzedaż wyróżnia się według nas z kilku powodów. Co ważniejsze każdy z tych powodów możemy uznać za tak samo istotny. Ale do rzeczy w telegraficznym skrócie :

MIESZKANIE :

Po pierwsze świetny rozkład, w tym książkowym wręcz układzie mamy dobrze zachowaną równowagę przestrzeni – jest duża część dzienna z otwartym aneksem kuchennym i przeuroczym 8-metrowym tarasem a także 2 duże ustawne sypialnie i ciekawie zaprojektowaną łazienkę połączoną kabiną prysznicową z odseparowanym wc.

Wydaje nam się także, że kolejnym aspektem jest położenie tego dwustronnego mieszkania względem stron świata, dzięki któremu słońce w tym mieszkaniu wstaje, ciesząc cały dzień a wieczorem zachodzi ! Są duże okna doświetlające okna , a w salonie przy tarasie to niemal cała ściana. Mieszkanie jest wysokie na 2,80 cm co jeszcze bardziej wzmacnia ten efekt.

Oczywiście tym mieszkaniem podczas wykończenia zajął się architekt, surowy potencjał został poddany profesjonalnej obróbce.

Mamy kuchnię w wersji custom made w pełni wyposażoną wysokiej jakości sprzętem Agd. Mamy łazienkę w optymistycznej pastelowej kolorystyce z wygodną kabiną prysznicową i relaksującą wanną.

A latem ? Ten taras to już jakaś magia ! W wygodnym leżaku patrzysz na otwartą zieloną przestrzeń !

Do mieszkania przynależy oczywiście miejsce postojowe w garażu podziemnym* oraz komórka lokatorska !

LOKALIZACJA

Czy to już Ursynów czy to jeszcze Mokotów ? No właśnie ! W punkt ! Mieszkasz w dobrze skomunikowanym miejscu z urokami tych dwóch dzielnic. Ursynów jest dzielnicą o rozwiniętej infrastrukturze, z siecią sklepów, restauracji i instytucji kulturalno-rozrywkowych. Zaś sąsiadujący z nim Mokotów, to mający wiele parków i niską zabudowę, jeden z najbardziej zielonych obszarów Warszawy.

ZIELEŃ

Chyba nigdzie indziej jak tu zaatakuje Cię przyroda . Jeśli nie byłeś jeszcze w ,,Ósmym Parku,, – go for it ! To przepiękne miejsce zrewitalizowane przez Developera specjalnie dla społeczności osiedla Fort Służew ! Zrobisz tam grilla , spotkasz się z przyjaciółmi, pobiegasz, pójdziesz z psem, poczytasz w hamaku! Po prostu bajka !

USŁUGI

Częścią twojego nowego osiedla jest Fort 8 (/). To miejsce pełne inspirującej gastronomii, kraftowych alkoholi i butikowych usług. Tu spacerkiem skoczysz na wyszukane wino, wyleżakowane whiskey, skorzystasz z klimatycznego spa, pogadasz u fryzjera czy zjesz swoje najlepsze sushi w mieście. Na terenie osiedla oczywiście znajdziesz niejeden sklep spożywczy pierwszej potrzeby.

OSIEDLE

Sercem osiedla Fort Służew jest rozległy dziedziniec. Jest tu plac zabaw dla dzieci, duże wielofunkcyjne boisko, ławki oraz stojaki rowerowe. Wszystko to jest otulone zielenią: ozdobnymi trawami, krzewami i żywopłotami oraz zastanym bogatym drzewostanem.

Fort Służew to zespół trzech nowoczesnych budynków o kaskadowej formie, charakteryzujących się harmonią, elegancją i wygodą oraz idealnie wpisujących się w otoczenie.

Budynki mają prostą i nowoczesną formę. Ceglane elewacje nawiązują do historycznych zabudowań pobliskiego Fortu VIII. Eleganckie, łukowe wejścia do klatek w przejściach bramowych, inspirowane są koszarami szyjowymi. Klimatu dodaje podświetlana fontanna chodnikowa, wykończona granitem.

Zapraszam Ciebie i twoją rodzinę na prezentację tego mieszkania !

Bartek, 604 258 111

*miejsce postojowe dodatkowo płatne

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem