Komfortowy dom z 4 sypialniami - Wilanów

  • Liczba sypialni 6
  • Liczba łazienek 3
  • Powierzchnia 350 m²
  • Cena 13 000 PLN
  • Nr oferty 4705/5593/ODW

Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej części Ursynowa. Wchodzi w kompleks osiedla domów jednorodzinnych zamieszkałych przez rodziny z różnych stron świata. Działka na której znajduje się nieruchomość to 487,0 m2 z zagospodarowanym zielonym ogrodem i wydzielonym miejscem na relaks dla mieszkańców.
Całkowita powierzchnia użytkowa domu to ponad 350 m2. Na parterze o powierzchni – 148,0 m2 zlokalizowany jest garaż na 2 samochody, przestronny hol z garderobą, duża kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem, WC dla gości oraz pomieszczenie na magazynek.
I piętro o powierzchni 137,0 m2 to część prywatna dla domowników – cztery przestronne sypialnie, dwie łazienki oraz dwie garderoby, dodatkowo w pokojach znajdują się zabudowane szafy w ścianach.
Poddasze o powierzchni prawie siedemdziesięciu metrów do doskonała ustawna przestrzeń zarówno do pracy jak i zabawy dla dzieci.
Na osiedlu zlokalizowane są sklepy spożywczy, salony fryzjersko kosmetyczne oraz restauracje. W pobliżu osiedla znajduje się wiele terenów spacerowych dla osób lubiących spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Na większe zakupy można się udać na w kilka minut do C.H. Sadyba oraz C.H. Ursynów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem