logo Get dedicated listing
 
 
 

Dlaczego HomeOne?

HOME ONE JEDYNA AGENCJA W WARSZAWIE DEDYKOWANA EKSPATOM 

 

HomeOne działa na warszawskim rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Nasza firma jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji nieruchomości i jako jedyna specjalizuje się wyłącznie w wynajmie domów i apartamentów dla obcokrajowców przenoszących się do Warszawy. Jesteśmy rekomendowanym dostawcą usług dla wszystkich ambasad. Naszymi klientami są duże, międzynarodowe korporacje (Coca-Cola, BMW, ING Bank, Heineken, Nestle, Unilever, Shell, Statoil, BASF, Haliburton, ICBC i wiele innych), średniej wielkości firmy rozpoczynające działalność w Polsce a także klienci indywidualni szukający domu na terenie Warszawy.

Zaopiekujemy się Tobą w trakcie całego procesu

Potrzeby naszych Klientów są dla nas głównym priorytetem. Czujemy, że jako nasz Klient zasługujesz nie tylko na najwyższy standard usług, ale także na to, aby wynajem nieruchomości w Warszawie był łatwy i przyjemny. Poszukując z nami nieruchomości do wynajęcia otrzymasz pełen pakiet usług. Nie tylko znajdziemy i wynegocjujemy dla Ciebie najlepszą możliwą nieruchomość, ale będziemy Ci także towarzyszyć w trakcie jej przekazania jak i zwrotu, zorganizujemy tymczasowe zakwaterowanie, pomożemy przy podłączeniu telewizji i Internetu, składaniu mebli, zapoznamy Cię z okolicą itp. Jako właściciel nieruchomości do wynajęcia możesz spodziewać się profesjonalnej obsługi, najwyższej jakości najemców i długoterminowego najmu na korzystnych warunkach.

Jeden dedykowany agent 

W momencie rozpoczęcia współpracy dedykowany agent kontaktuje się z Klientem, którym opiekuje się w trakcie całego procesu wynajmu nieruchomości. Nasi agenci posiadają rozległa wiedzę na temat rynku nieruchomości, szkół oraz życia codziennego w Warszawie, która w połączeniu z naszym oddaniem umożliwi szybkie wynajęcie nieruchomości.

Nasz zespół 

Jesteśmy zespołem utalentowanych ludzi z pasja do znajdowania najlepszych miejsc do życia. Posiadamy wymagane licencje oraz biegle posługujemy się językiem angielskim ale przede wszystkim potrafimy uważnie słuchać naszych Klientów i rozumieć ich potrzeby.

Nasza filozofia 

W Home One wierzymy w to że odpowiednia nieruchomość to coś więcej niż po prostu dom czy apartament, To coś więcej niż kod pocztowy, więcej niż metry kwadratowe, więcej niż drewniana podłoga, czy przedwojenne detale. Dom, kiedy jest odpowiedni, to coś więcej niż fizyczne miejsce, w którym przebywasz. To miejsce w którym żyjesz. Jest twoim atrybutem, najlepszym wyrażeniem Ciebie jako indywidualności, pary czy rodziny. W Home One  staramy się w pełni zrozumieć jak wygląda miejsce, które spełni Twoje oczekiwania, zrealizuje Twoje marzenia oraz wyrazi Twoją niepowtarzalną osobowość. A potem używamy tej wiedzy, naszego doświadczenia i znajomości rynku, żeby znaleźć dla Ciebie dom, który wykracza poza te oczekiwania. Dom w którym poczujesz się jak w domu.

Szeroki wybór nieruchomości 

Oferujemy szeroki wybór domów i mieszkań w najlepszych dzielnicach Warszawy (Śródmieście, Powiśle, Mokotów, Sadyba, Żoliborz, Wilanów, Saska Kępa, Ochota) i w pobliżu wszystkich ważniejszych szkół międzynarodowych w Warszawie. W naszej bazie posiadamy zróżnicowane nieruchomości – począwszy od apartamentów w odrestaurowanych, przedwojennych, kamienicach zlokalizowanych na słynnej ulicy Mokotowskiej, po nowoczesne apartamentowce oraz w najbardziej prestiżowych rezydencjach takich jak: Rezydencja Opera, Villa Monaco, Parkowa Residence, Drewniana Residance, Patria Residance, Cosmopolitan Tower, Menolly Park and Narbutta Residence, Marina Mokotów, Eko Park, osiedle Konstancja oraz wiele innych. W wielu z wymienionych powyżej rezydencjach mamy oferty na wyłączność, których nie znajdziecie w ofertach innych agencji.

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Nasza reputacja budowana jest w oparciu o dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu nieruchomości. Nieustannie dążymy do umacniania naszej renomy wśród naszych partnerów rozwijając się i podnosząc jakość naszych usług. Doskonałość we wszystkim co robimy jest naszym głównym celem. Osiągamy go wyprzedzając oczekiwania naszych klientów.

Co poświadczyć mogą nasze referencje i rekomendacje.

100 % satysfakcji 

Chcemy żeby nasi klienci byli w pełni szczęśliwi i usatysfakcjonowani ze swojego wyboru! Dlatego właśnie dajemy 100% gwarancji na oferowane przez nas usługi. Przewidujemy nieoczekiwane. Jeżeli uznacie, że nieruchomość nie spełnia Państwa oczekiwań znajdziemy nową nieruchomość całkowicie za darmo*.

* w trakcie pierwszego roku najmu