logo Get dedicated listing
 
 
 

Usługi

Przeprowadzka w nowe miejsce bez wątpienia jest bardzo ekscytującym przeżyciem. Jednakże, wiąże się z nią wiele pytań odnośnie nowej destynacji. Jedną z pierwszych rzeczy, którą będziesz chciał zrobić to nawiązać współprace z licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, który pomoże Tobie wyszukać najlepsze propozycje nieruchomości w zależności od Twoich potrzeb.

 

Jeżeli planujesz przeprowadzkę do Warszawy nasi agenci zatroszczą się o każdy aspekt Twojego procesu relokacji.

Home search

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości w Warszawie jest naszą główną usługą. To jest to co robimy na co dzień od ponad 20 lat i na czym znamy się jak mało kto.

Tymczasowe zakaterowanie

Znajdziemy dla Ciebie serwisowany apartament w Centrum Warszawy

Wynajem mebli

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem mebli

Umbrella Package

Podpisanie umowy najmu to dopiero początek Twojej przygody z nieruchomością

Look&See

Gwarancją udanej relokacji i satysfakcji z nowych przedsięwzięć, jest świadomy wybór

Relokacja

Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami i placówkami dyplomatycznymi, świadcząc

Look & See

Gwarancją udanej relokacji i satysfakcji z nowych przedsięwzięć, jest świadomy wybór nowego domu.

Kluczową rolę odgrywa tutaj odpowiedni wybór nieruchomości, pod względem lokalizacji, odległości od szkoły, dystansu do biura, do lotniska oraz pozostałych istotnych miejsc.

Nie sposób jednak dokonać tego zdalnie tylko, przy użyciu mapy i internetu. Żeby świadomie dokonać satysfakcjonującego wyboru, należy poznać Warszawę oraz sprawdzić to co ma do zaoferowania. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z expatami, pozwala nam wyselekcjonować najważniejsze aspekty związane z codziennym życiem w Stolicy, topografią miasta, lokalizacją dostępnych nieruchomości oraz najlepszymi szkołami międzynarodowymi, tak żeby w ciągu kilku dni przekazać je naszym klientom i dzięki czemu pomóc im w podjęciu świadomej decyzji.

Standardowy program look & see trwa kilka dni i doradzamy zorganizowanie go na miesiąc lub dwa przed planowanym czasem przeprowadzki. Na typowy program składają się:

– Ogólne zapoznanie z Warszawą

– Prezentacja wybranych nieruchomości w różnych budżetach i w różnych lokalizacjach

– Prezentacja wskazanych szkół, przedszkoli

– Zapoznanie z codziennym życiem w Warszawie

Szczegółowy program look & see ustalany jest zawsze, w oparciu o indywidualny życzenia i oczekiwania naszych klientów.

School search
arrow go next section arrow go previous section

School Search

Znalezienie odpowiedniej szkoły dla dzieci bywa największym zmartwieniem dla rodziców. Dostarczymy Tobie wyczerpujące informację odnośnie polecanych szkół ilub przedszkoli w zależności od twojej narodowości, języka ojczystego i weku Twoich dzieci. Dodatkowo możemy zorganizować spotkania organizacyjne we wskazanych placówkach.

Look & learn
arrow go next section arrow go previous section

Rented apartments

Rented Houses

Tymczasowe zakwaterowanie

Przyjeżdżasz do Warszawy i masz tylko kilka tygodni na znalezienie i wynajęcie swojego domu i zastanawiasz się gdzie się zatrzymać się na czas poszukiwań? Skontaktuj się z nami – znajdziemy dla Ciebie serwisowany apartament w Centrum Warszawy lub w pobliżu szkoły twoich dzieci. Na twoje życzenie możemy odebrać Cię z lotniska i zawieść bezpośrednio do serwisowanego apartamentu. W czasie Twojego pobytu w tymczasowym apartamencie czasie będziemy aktywnie poszukiwać twojej nowej nieruchomości.

 

arrow go next section arrow go previous section

Wynajem mebli

W HomeOne regularnie otrzymywaliśmy od naszych klientów zapytania odnośnie wynajmu mebli. W związku z czym wychodząc Państwu naprzeciw postanowiliśmy poszerzyć oferowane usługi właśnie o nią. Dzięki czemu dajemy Państwo możliwość wynajęcia wysokiej klasy mebli na okres od kilku tygodni do kilku lat. Wynajem mebli jest szczególnie zalecany w przypadku, gdy Państwa umeblowanie jest w drodze, ale minie jeszcze kilka tygodni zanim dotrze do Warszawy lub gdy wynajęliście Państwo swoją nieruchomość wraz z umeblowaniem. Zachęcamy do przeprowadzenia prostego rachunku, w którym zestawiając wszystkie koszta związane z wynajmem mebli z transportem własnych mebli (pakowaniem, transportem, ponownym montażem powiększone o koszta hotelu lub apartamentu serwisowanego dla całej rodziny) korzystniejsze okaże się wynajęcie mebli. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem mebli zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania indywidualnej oferty.

arrow go next section arrow go previous section

Umbrella Package

Podpisanie umowy najmu to dopiero początek Twojej przygody z nieruchomością, zanim będziesz mógł się zrelaksować się wraz z rodziną  w waszym nowym domu, czeka Cię szereg spraw organizacyjnych, zorganizowanie przeprowadzki, znalezienie złotej rączki, która zawiesi twoje ulubione obrazy, podłączenie Internetu, telewizji, znalezienie Pani do sprzątania lub niani dla dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że w nowym miejscu, nowym mieście te wszystkie sprawy mogą być trochę przytaczające, dlatego właśnie chcąc zapewnić najwyższy standard usług dla naszych klientów przygotowaliśmy program umbrella w ramach, którego możemy Tobie z tym wszystkim pomóc. Nie pozwolimy także na to by cieknący kran lub skrzypiące drzwi lub jakikolwiek inny techniczny problem zakłócił waszą sielankę.  Dlatego naszym ochronnym parasolem otoczymy Cię także, w trakcie trwania umowy najmu, przez pierwsze 6 miesięcy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli jakikolwiek techniczny problem pojawi się w waszym domu daj nam znać – mamy zaufanych specjalistów, którzy go rozwiążą.

TV and Internet installation

finding handyman

furnishing

neighbourhod familiarization

arrow go next section arrow go previous section

Relokacja

HomeOne od lat współpracuje z międzynarodowymi korporacjami i placówkami dyplomatycznymi, świadcząc kompleksową usługę relokacji.  Synergia naszego doświadczenia oraz znajomości lokalnego rynku a także współpraca z dokładnie dobranymi partnerami biznesowymi zapewni Państwu bezproblemową i bezstresową relokacje.

Nad całym procesem czuwać  będzie niezmiennie jeden doświadczony agent, który pomoże Państwu dostosować oferowane przez nas usługi do Państwa potrzeb, a następnie będzie całość koordynował.

 

arrow go previous section