logo Get dedicated listing
 
 
 

Usługi stara

Przeprowadzka do innego kraju może być bardzo ekscytująca. Jednak nie ma wątpliwości, że będziesz miał wiele pytań dotyczących nowego miasta.  Jedną z pierwszych rzeczy, które będziesz chciał zrobić to skontaktować się z licencjonowanymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami, którzy mogą pomóc w określeniu najlepszych opcji mieszkaniowych, które zadowolą Twoje potrzeby.

Jeśli planujesz przeprowadzić się do Polski to nasi agenci mogą zająć się aspektem procesu relokacji, zapewniając pełen zakres usług docelowych, takich jak pokazanie miasta, poszukiwania domu czy szkoły i więcej. Jeżeli dalej nie jesteś przekonany do wyboru nas zachęcamy do sprawdzenia naszych referencji.

image

Program umbrella

Podpisanie umowy najmu to dopiero początek Twojej przygody z nieruchomością, zanim będziesz mógł w pełni zrelaksować się wraz z rodziną  w waszym nowym domu, czeka Cię szereg spraw organizacyjnych, zorganizowanie przeprowadzki, domeblowanie, znalezienie złotej rączki, która zawiesi twoje ulubione obrazy, podłączenie Internetu, telewizji, znalezienie Pani do sprzątania lub niani dla dzieci. Wyzwaniem może także być zapoznanie się z nową okolica, znalezienie piekarni, apteki czy weterynarza. Zdajemy sobie sprawę, że w nowym miejscu, nowym mieście te wszystkie sprawy mogą być trochę przytłaczające, dlatego właśnie chcąc zapewnić najwyższy standard usług dla naszych klientów przygotowaliśmy program umbrella w ramach, którego pomożemy Tobie z tym wszystkim. Nie pozwolimy także na to by cieknący kran lub skrzypiące drzwi lub jakikolwiek inny techniczny problem, który przekroczy Twoje możliwości, zakłócał Twój spokój.  Jeżeli właściciela lub jego reprezentanta nie będzie na miejscu daj nam znać – mamy zaufanych specjalistów, którzy go rozwiążą. Naszym ochronnym parasolem otoczymy Cię od momentu podpisania umowy najmu, przez pierwsze 3 miesiące bez żadnych dodatkowych kosztów.

 

Look&see

Warszawa jest dla Ciebie zupełnie nową przestrzenią, do której masz się wkrótce przeprowadzić, a całkowicie nie wiesz od czego zacząć poszukiwania? Jeżeli tak, to specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy program look& see, który ma na celu zaznajomienie Ciebie i Twojej rodziny z jego struktura oraz z dostępnymi rodzajami nieruchomości. Typowy program look & see trwa kilka dni i doradzamy zorganizowanie go na miesiąc lub dwa przed planowanym czasem przeprowadzki. Na typowy program składają się:

– Ogólne zapoznanie z Warszawą

– Prezentacja wybranych nieruchomości w różnych budżetach i w różnych lokalizacjach

– Prezentacja wskazanych szkół, przedszkoli

– Zapoznanie z codziennym życiem w Warszawie

Szczegółowy program look & see ustalany jest zawsze, w oparciu o indywidualny życzenia i oczekiwania naszych klientów.

image
 
image

Relokacja

Chcąc jak najbardziej ułatwić proces relokacji do Polski, zapewniamy także naszym klientom pomoc przy wszystkich urzędowych sprawach związanych z relokacją takich jak:

– przygotowanie i złożenie wymaganych wniosków w odpowiednich urzędach

– przeprowadzenie przez cały proces w Urzędzie do spraw cudzoziemców

– przygotowania u złożenie wymaganych dokumentów meldunkowych

– rejestracja pojazdów

 

Wynajem Mebli 

Jeżeli wynająłeś swoją nieruchomość wraz z umeblowaniem lub twoje meble są w drodze i dotrą do Warszawy dopiero za kilka tygodni lub miesięcy, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś w przeciągu kilku dni mógł się zrelaksować w swoim domu – wystarczy tylko wynająć meble z HomeOne. Zamiast wynajmować bardzo kosztowny apartament serwisowany dla całej rodziny zachęcamy do skorzystanie z opcji wynajmu mebli. Czy wiedzieliście, że wynajem mebli jest często mniej kosztowny niż zakup nowych mebli lub korzystanie z hotelu? Nawet przy dłuższym okresie wynajem mebli może okazać się bardziej opłacalny niż transport własnych mebli. Określ styl mebli, który najbardziej pasuje do Ciebie do twoich życzeń i oczekiwań i daj nam znać. Jeżeli masz jakiekolwiek specjalne życzenia nie wahaj się  z nami skontaktować. Gwarantujemy, że wynajęte meble przyjadą na czas i będą najwyższej jakości. Co więcej możemy dodać, jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem mebli skontaktuj się z nami po ofertę jeszcze dziś.

image